Loading Dogodki

info: BODO MNOGI REŠENI? ; virtualno srečanje s preroškim glasom Ralpha Martina

24 aprila, 2021 @ 18:00 20:20

Slovenija, prebudimo se!

Vabimo vas na izjemno virtualno srečanje z Ralphom Martinom, ki bo 24. 4. 2021, z začetkom ob 18.00 – BODO MNOGI REŠENI?

Živimo v turbolentnih časih, ko je mnogo ljudi prestrašenih in zmedenih.

Kaj se dogaja in kakšna je rešitev?

Gre za vprašanje našega končnega bivanja in zveličanja.

Ralph Martin bo spregovoril o prerokbi p. Michaela Scanlana iz leta 1976. Dogodki, ki so bili napovedani pred 44 leti, se odvijajo pred našimi očmi.

Govorimo o vprašanju KDO IN KOLIKO LJUDI SE BO ZVELIČALO /REŠILO?

Napovednik seminarja:

Več informacij in prijave:

Srečanje je odprto za vse (ne samo za može, krščanski možje so le soorganizatorji).

Na omenjeni spletni strani so objavljene prerokbe, ki nas kličejo k širjenju Božjega kraljestva.
Poglejmo si nekaj spodbud:

“Sin človekov, ali vidiš mesto, ki propada? Si pripravljen videti vsa mesta uničena? Si pripravljen videti propad celotnega ekonomskega sistema, na katerega se sedaj tako zanašaš? Propad, ko denar več ne bo imel nobene vrednosti in te ne bo mogel več vzdrževati? Sin človekov, vidiš tiste cerkvene zgradbe, ki jih sedaj tako zlahka obiskuješ? Si jih pripravljen videti takšne, da bodo imele zabita in zaprta vrata? Si pripravljen svoje življenje zasnovati samo na meni, na nobeni drugi ustanovi ali strukturi? Si se pripravljen zanašati samo name, ne na ustanove, šole in župnije, za katere se tako trudiš, da bi jih negoval in obdržal?” (Besedilo iz leta 1976, p. Michael Scanlan)

“Rad bi vas pripravil na to, kar prihaja. Temačni dnevi prihajajo na svet, dnevi stiske … Ustanove, ki sedaj stojijo, ne bodo več stale. Razne oblike podpore, na katere se ljudje danes opirajo, ne bodo več obstajale. Rad bi, dragi moji, da bi bili pripravljeni, da bi poznali samo mene, da bi se me oklenili in bi imeli z menoj globlji odnos kot kadarkoli doslej…Na vas bom razlil vse darove svojega Duha. Sam vas bom pripravil na duhovni boj; pripravil vas bom na čas evengelizacije, kakršne svet še nikoli ni videl … In ko ne boste imeli ničesar drugega, razen mene, boste imeli vse: zemljo, polja, domove in brate in sestre in ljubezen in veselje in mir – bolj kot kadarkoli prej. Bodite pripravljeni, moje ljudstvo, jaz sam vas želim usposobiti. (Prerokba iz leta 1975, Ralph Martin)

Kdo je Ralph Martin?

Ralph Martin je močaN PREROŠKI DUH danes v Katoliški cerkvi. Je predsedni kmisijonske organizacije Renewal Ministries ter reden gost v ameriški tedenski katoliški televizijski oddaji The Choices We Face (Izzivi, s katerimi se soočamo) in na radijskih programih, ki se predvajajo po vsem svetu. Iz teologije je doktoriral na Papeški univerzi svetega Tomaža (Angelicum) v Rimu in je profesor in direktor podiplomskih teoloških programov o novi evangelizaciji v semenišču Sacred Heart v nadškofiji Detroit.VI. ga je imenoval za svetovalca Papeškega sveta za novo evangelizacijo, imenovan je bil tudi za svetovalca izvedenca škofovske sinode o novi evangelizaciji. Ralph Martin je avtor številnih knjig, med katerimi je najnovejša A Church in Crisis: Pathways Forward (Cerkev v krizi: pot naprej), nato The Fulfillment of All Desire (Izpolnitev vseh želja), The Urgency of the New Evangelization (Nujnost nove evangelizacije) in Will Many Be Saved? (Ali bodo mnogi rešeni?). Ob izvedbi velikega evangelizacijskega dogodka V ognju Duha leta 2001 v Sloveniji je s pomočjo misijonske organizacije Renewal Ministries Katoliška karizmatična prenova izdala in prevedla tudi nekaj njegovih knjižic: Blagovest evharistije, Čudovita svoboda, Upanje – tudi zame?, Ali me Bog res ljubi?.

Z ženo Anne imata šest otrok in šestnajst vnukov. Živijo v Ann Arbor v Michiganu.

Pohitite s prijavo in ne zamudite tega izrednega dogodka!

Več informacij in prijave:

Krščanski možje Slovenije.